ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Link
is: Hlekkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Error
is: Villa

en: seconds
is: sekúndur

en: An error has occurred.
is: Villa kom upp.

en: Invalid
is: Ógilt
