ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Log
lt: Įrašas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Error
lt: Klaida

en: Domain
lt: Domenas

en: Full
lt: Pilnas

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Debug
lt: Derinimas

en: An error has occurred.
lt: Įvyko klaida.
