ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ
