ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Log
pl: Dziennik

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Link
pl: Odnośnik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: px
pl: pikseli

en: Error
pl: Błąd

en: Domain
pl: Domena

en: Quality
pl: Jakość

en: Full
pl: Pełny

en: seconds
pl: sekundy

en: Token
pl: Wzorzec

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Donate
pl: Darowizna

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: An error has occurred.
pl: Wystąpił błąd.

en: Invalid
pl: Nieprawidłowy

en: Max height
pl: Maksymalna wysokość

en: Hash
pl: Hasz

en: Version: @module-version
pl: Wersja: @module-version

en: Requires: @module-list
pl: Wymaga: @module-list

en: Required by: @module-list
pl: Wymagany przez: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
pl: Identyfikator systemowy: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
