ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Log
ru: Журнал

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Link
ru: Ссылка

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Timestamp
ru: Время

en: Error
ru: Ошибка

en: Domain
ru: Домен

en: Quality
ru: Качество

en: Full
ru: Полный

en: seconds
ru: секунд

en: Token
ru: Токен

en: Secret key
ru: Ключ сервера

en: Installed
ru: Установлено

en: Donate
ru: Пожертвовать

en: Debug
ru: Отладка

en: Not set
ru: Не установлено

en: An error has occurred.
ru: Произошла ошибка.

en: Invalid
ru: Недействительный

en: Max height
ru: Максимальная высота

en: Hash
ru: Хэш

en: Version: @module-version
ru: Версия: @module-version

en: Requires: @module-list
ru: Требует: @module-list

en: Required by: @module-list
ru: Требуется для: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
ru: Машинное имя: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
