ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Error
sr: Грешка

en: seconds
sr: секунди

en: An error has occurred.
sr: Дошло је до грешка.
