ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Error
ta: வழு
