ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Log
te: చిట్టా

en: Enable
te: చేతనించు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Link
te: లింకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Error
te: సమస్య

en: Full
te: పూర్తి

en: An error has occurred.
te: ఏదో లోపం దొర్లింది.
