ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Link
tr: Bağlantı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Error
tr: Hata

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Full
tr: Tam

en: seconds
tr: saniye

en: Token
tr: Simge

en: Installed
tr: Kurulu

en: Donate
tr: Bağış

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Not set
tr: Ayarlanmamış

en: An error has occurred.
tr: Bir hata oluştu.

en: Invalid
tr: Geçersiz

en: Max height
tr: En fazla yükseklik

en: Hash
tr: Karma

en: Version: @module-version
tr: Sürüm: @module-version

en: Requires: @module-list
tr: Gereken: @module-list

en: Required by: @module-list
tr: Gerektiren: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
tr: Makine adı: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
