Simple hierarchical select (2.0.0-rc4) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: - None -
nl: - Geen -

en: Depth
nl: Diepte

en: Expose
nl: Geef weer voor bezoekers

en: false
nl: onwaar

en: true
nl: waar

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Is one of
nl: Is een van

en: - Any -
nl: - Alle -

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
nl: De diepte paart de nodes die gemarkeerd zijn met termen in de hiërarchie. Bijvoorbeeld, als u een term 'fruit' hebt en een onderliggende term 'appel', met een diepte van 1 (of hoger), dan zal een filtering op de term 'fruit' nodes ophalen die gemarkeerd zijn met 'appel' en 'fruit'. Wanneer het negatief is, is het omgekeerde waar; zoeken op 'appels' zal ook nodes ophalen gemarkeerd met 'fruit' als de diepte -1 is (of lager).

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
nl: Er is een ongeldige woordenlijst geselecteerd. Wijzig dit in de opties.

en: No results text
nl: Tekst als er geen resultaten zijn

en: Search also in the middle of words
nl: Zoek ook naar delen van woorden

en: Choose some options
nl: Kies enkele opties

en: Choose an option
nl: Kies een optie

en: Placeholder text of multiple selects
nl: Tekst van meerdere selecties

en: Placeholder text of single selects
nl: Tekst van een enkele selectie

en: You need to select a term from the deepest level in field @name.
nl: U dient een term van het diepste niveau te kiezen voor veld @name.
