shuffle (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Shuffle
sv: Blanda

en: Manual
sv: Manuell

en: -None-
sv: -Ingen-

en: Speed
sv: Hastighet

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)
