Shunt (8.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Provider
da: Udbyder

en: Performance and scalability
da: Ydelse og skalering
