Shunt (8.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Provider
sv: Leverantör

en: Hello world!
sv: Hej världen!
