Shunt (8.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: ID
az: İD
