Shunt (8.x-2.0-beta2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Label
bg: Заглавие
