Shunt (8.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Label
fi: Tunnus

en: label
fi: etiketti

en: Performance and scalability
fi: Suorituskyky ja skaalautuvuus

en: Example modules
fi: Esimerkkimoduuleja
