Shunt (8.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Label
he: תווית

en: label
he: תווית
