Shunt (8.x-2.0-beta2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Label
kk: Атауы
