Shunt (8.x-2.0-beta2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Label
nn: Etikett
