Shunt (8.x-2.0-beta2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Label
pl: Etykieta

en: label
pl: etykieta

en: Hello world!
pl: Witaj świecie!

en: Performance and scalability
pl: Wydajność i skalowalność

en: Example modules
pl: Przykładowe moduły
