Shunt (8.x-2.0-beta2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar
