Shunt (8.x-2.0-beta2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Label
tr: Etiket

en: label
tr: etiket

en: Hello world!
tr: Merhaba dünya!

en: Performance and scalability
tr: Performans ve ölçeklenebilirlik
