Shunt (8.x-2.0-beta3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Label
hy: Պիտակ
