Shunt (8.x-2.0-beta3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Hello world!
my: မင်္ဂလာပါ ကမ္ဘာကြီးခင်ဗျား!
