Shunt (8.x-2.0-beta3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД
