Shunt (8.x-2.0-beta3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: label
vi: nhãn
