Shunt (8.x-2.0-beta4) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Reset
et: Tühista

en: Label
et: Nimetus

en: Protected
et: Kaitstud

en: label
et: silt
