Shunt (8.x-2.0-beta4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Reset
hr: Poništi

en: Label
hr: Oznaka

en: Protected
hr: Zaštićeno
