Shunt (8.x-2.0-beta4) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Protected
fr: Protégé

en: label
fr: libellé

en: Hello world!
fr: Bonjour le monde !

en: Performance and scalability
fr: Performances et extensibilité

en: Example modules
fr: Modules d'exemple
