Shunt (8.x-2.0-beta2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: label
hu: felirat

en: Hello world!
hu: Hello világ!

en: Performance and scalability
hu: Teljesítmény és méretezhetőség

en: Example modules
hu: Példamodulok
