Shunt (8.x-2.0-beta2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Hello world!
oc: Bonjour lo monde !
