ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: user
af: gebruiker

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Create
af: Skep

en: Block
af: Blok

en: Source
af: Bron

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
