ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: user
ar: مستخدم

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Date
ar: التاريخ

en: Links
ar: روابط

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Create
ar: أنشئ

en: Block
ar: الصندوق

en: Not found
ar: غير موجود

en: Custom
ar: مخصص

en: Desc
ar: تنازلي

en: Clicks
ar: النقرات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: minutes
ar: دقائق

en: Source
ar: المصدر

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Current user
ar: المستخدم الحالي

en: - All -
ar: - الكل -

en: Edit URL
ar: تحرير العنوان URL

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
