ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Create
ast: Crear

en: Block
ast: Bloque

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Custom
ast: Personalizáu
