ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: user
az: İstifadəçi

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Date
az: Tarix

en: Links
az: Linklər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: Block
az: Blok

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Source
az: Mənbə

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Current user
az: Cari istifadəçi

en: Filter the view to the currently logged in user.
az: Görünüşü hazırda daxil olan istifadəçiyə süzün.

en: Custom URL
az: Fərdi URL

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin
