ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: user
eo: uzanto

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Date
eo: Dato

en: Links
eo: Ligiloj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Create
eo: Kreu

en: Block
eo: Bloko

en: Custom
eo: Propra

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
