ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: user
gl: usuario/a

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Date
gl: Data

en: Links
gl: Ligazóns

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Create
gl: Crear

en: Block
gl: Bloque

en: Not found
gl: Non atopada

en: Custom
gl: Personalizado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Created date
gl: Data de creación

en: Source
gl: Orixe

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Current user
gl: Usuario actual

en: Filter the view to the currently logged in user.
gl: Filtrar a vista ao usuario actualmente identificado.

en: Custom URL
gl: URL personalizada

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Edit URL
gl: Editar URL
