ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Date
ka: თარიღი

en: Links
ka: ბმულები

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: Create
ka: შექმნა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Source
ka: წყარო

en: - All -
ka: - ყველა -
