ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Create
ku: درووستکردن

en: Block
ku: بلۆک

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Current user
ku: ئەم بەکارهێنەرە
