ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ky: Фомалар

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт
