ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: user
mg: mpikambana

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: User
mg: Mpampiasa

en: Source
mg: Loharano
