ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: - All -
my: - အားလုံး -
