ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: user
nn: brukar

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Create
nn: Lag

en: Block
nn: Blokk

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: minutes
nn: minutt

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
