ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (48 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: user
ru: пользователь

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Date
ru: Дата

en: Links
ru: Ссылки

en: Reset
ru: Сбросить

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: User
ru: Пользователь

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: Create
ru: Создать

en: Block
ru: Блок

en: Not found
ru: Не найдено

en: Custom
ru: Собственная

en: API Key
ru: Ключ API

en: Desc
ru: По убыванию

en: Clicks
ru: Клики

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Created date
ru: Дата создания

en: minutes
ru: минут

en: API key
ru: API-ключ

en: Source
ru: Источник

en: Changed
ru: Изменение

en: Client
ru: Клиент

en: Apply
ru: Применить

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Offset
ru: Пропустить

en: Text to display
ru: Текст для показа

en: Redirect URL
ru: Перенаправление на URL

en: Current user
ru: Текущий пользователь

en: Filter the view to the currently logged in user.
ru: Фильтраци представления по текущему вошедшему пользователю.

en: Short URL
ru: Короткий адрес

en: Custom URL
ru: Пользовательский URL

en: Shorten
ru: Сокращение адресов

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: 1 | @count
ru[0]: @count
ru[1]: @count
ru[2]: @count[2]

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Edit URL
ru: Редактировать URL

en: Invalid URL.
ru: Неправильный URL.

en: Invalid API key
ru: Недопустимый API ключ

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
