ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: user
se: geavaheaddji

en: Cancel
se: Hilggo

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
