ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Create
sq: Krijo

en: Block
sq: Bllokuar

en: Custom
sq: E personalizuar
