ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: user
sr: корисник

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Date
sr: Датум

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
