ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: user
te: వాడుకరి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Date
te: తేదీ

en: Links
te: లంకెలు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Create
te: సృష్టించు

en: Source
te: మూలం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Current user
te: ప్రస్తుత వాడుకరి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
