ShURLy (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: user
ug: ئەزا

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Source
ug: مەنبە

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى

en: - All -
ug: ھەممىسى
