ShURLy (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: user
lt: narys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Text
lt: Tekstas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Create
lt: Kurti

en: Not found
lt: Nerasta

en: Custom
lt: Savitas

en: API Key
lt: API raktas

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: minutes
lt: minutės

en: Source
lt: Šaltinis

en: Changed
lt: Pakeista

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL
